Het team

Wie werken er op de Tweemaster (in welke groep) en wanneer?

Het team 2020-2021

Wie werken er op de Tweemaster (in welke groep) en wanneer?
Edwin Hoogland
Directeur


maandag t/m vrijdag
e.hoogland@talenthoorn.nl
Kirsten van Bruggen
Kwaliteitscoordinator


dinsdag t/m donderdag
k.van.bruggen@talenthoorn.nl
Milica Goes
Schooladministratie en onderwijsondersteuning

maandag woensdag donderdag
m.goes@talenthoorn.nl
Wendy Spek
Leraarondersteuner en onderwijsassistent

maandag t/m vrijdag
w.spek@talenthoorn.nl
Wilma van der Bel
Leerkracht groep 1-2 A

maandag t/m vrijdag
w.vd.bel@talenthoorn.nl
Maaike Terpstra
Leerkracht groep 1-2 B

maandag t/m woensdag
m.terpstra@talenthoorn.nl
Linda den Hartog - Visser
Leerkracht groep 1-2 B

donderdag - vrijdag
l.den.hartog@talenthoorn.nl    
Marit de Boer
Leerkracht groep 1-2 C

maandag t/m vrijdag
m.de.boer@talenthoorn.nl
Karin Pfeil
Leerkracht groep 3A

maandag en dinsdag
k.pfeil@talenthoorn.nl
Yvonne van der Velden
Leerkracht groep 3A

woensdag t/m vrijdag
y.vd.velden@talenthoorn.nl
Moortje Villerius
Leerkracht groep 3B

maandag t/m vrijdag
m.villerius@talenthoorn.nl
Denise Oostenbrink
Leerkracht groep 4

maandag en dinsdag
d.oostenbrink@talenthoorn.nl
Fleur de Kok
Leerkracht groep 4

woensdag t/m vrijdag
f.de.kok@talenthoorn.nl
Annemarie Pater
Leerkracht groep 5

maandag t/m vrijdag
a.pater@talenthoorn.nl
Marieke Ooijevaar
Leerkracht groep 5-6

woensdag t/m vrijdag
m.ooijevaar@talenthoorn.nl
Romina Scatozza
Leerkracht groep 5-6

maandag, dinsdag en vrijdag
r.scatozza@talenthoorn.nl
Murièl Diepgrond
Leerkracht groep 6

maandag t/m vrijdag
m.diepgrond@talenthoorn.nl
Janny Meter
Leerkracht groep 7

maandag t/m donderdag
j.meter@talenthoorn.nl
Marijn van Gellecum
Leerkracht groep 7

donderdag - vrijdag
marijn.van.gellecum@talenthoorn.nl
Jeffrey de Jong
Leerkracht groep 8

maandag t/m vrijdag
j.de.jong@talenthoorn.nl
Sandra Jong
Leerkracht bewegingsonderwijs   

maandag, woensdag-donderdag
s.jong@talenthoorn.nl
Rowan de Droog
Leerkracht bewegingsonderwijs

dinsdag en donderdag
Dennis van Beek
Leraarondersteuner

maandag t/m vrijdag
d.van.beek@talenthoorn.nl
Agnes Arendz
Leerkracht HVO

woensdag
jjaarendz@live.nl
Merian Molder
Schoolassistent

maandag, dinsdag en vrijdag

 

Kind aan het woord

We leren veel met elkaar samen te werken